Altunbilekler yönetimini çocuklar devraldı

24 Nisan 2015 Cuma

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, koltuğunu çocuklara devretti ve perakende sektörünü bir de çocuklardan dinledi

altunbilekler-yonetimini-cocuklar-devraldi

Etlik Semtindeki Yalçın Eskiyapan İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla faklı bir deneyim yaşadı. Altunbilekler Marketler Zinciri ve Doğadan Gıda Ürünleri’nin öncülük ettiği organizasyonda okullarından servislerle alınan 35 öğrenci, beraberlerinde öğretmenleriyle birlikte ilk olarak Doğadan Çay Fabrikası’na gitti. Burada sabah kahvaltısı yapan minikler, meyveli çaylar hakkında bilgilendirildi, fabrika üretim alanlarını gezdi, çocuklar için önerilen bitki çaylarının tadına baktı.

23 Nisan hediyeleriyle birlikte Doğadan Fabrikası’ndan ayrılan minik öğrencilerin ikinci durağı ise Altunbilekler Genel Müdürlüğü oldu. Altunbilekler Yönetim Kurulu üyeleri çocukları tam kadro karşıladı. Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, koltuğunu çocuklara teslim etti.

Altunbilekler yönetimini kısa bir süre için devralan minikler, Altunbilekler’in yeni sloganı “Daha İyisi İçin” neler yapılması gerektiğini, “Daha iyisi için” Altunbilekler’i nasıl yöneteceklerini, en çok neye önem vereceklerini kendilerine özgü eğlenceli bir dille anlattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri