Altunbilekler yoluna yenilemeyle devam ediyor

13 Şubat 2015 Cuma

Ankara’da 71 mağaza ile hizmet veren marketler zinciri markası Altunbilekler, mağazalarını yenilemeye devam ediyor

altunbilekler-yoluna-yenilemeyle-devam-ediyor

Altunbilekler bugün (13 Şubat) Keçiören Tepebaşı ve Etimesgut Emirler mağazalarının her ikisini birden yeni dekorasyonları ve yeni mağaza içi düzenlemeleri ile hizmete açacak.

Yeniliklerle tasarruf sağlanıyor
Perakende sektöründe yeniliklere öncül olmaya devam eden Altunbilekler, son olarak marketlerinde çıktı ve fiyat etiketlerinin kullanımlarını kaldırarak 60 Bin TL’lik bir kâğıt tasarrufu gerçekleştirdi. Mağazalarında bundan sonra kara tahta benzeri bir sistem kullanacak olan marka, manav reyonlarında numaratörlü etiketler, mağaza cephelerinde ise hem ürün fiyatı yazabilmek hem de kampanya ve diğer posterleri asabilmek amacıyla iki fonksiyonlu cephe etiketlikleri kullanılacak. Böylece çıktı ve kağıt yerine kara tahta ve likit tebeşir ile değiştirilebilir mekanik numaralar kullanılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri