Altunbilekler yoluna devam ediyor

13 Nisan 2015 Pazartesi

Semt sakinlerinin yoğun ilgisi üzerine Çakırlar 2’yi açan Altunbilekler, market zincirindeki mağaza sayısını 72’ye çıkardı

altunbilekler-yoluna-devam-ediyor

“Daha İyisi İçin” sloganıyla yeni bir dönem başlatan Başkentin yerel market zinciri Altunbilekler, Ankara’daki 72’nci mağazasını Batıkent Çakırlar’da açtı. Açılış kurdelesini Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilekler ile birlikte kesen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ankara’nın en gözde firmalarının Yenimahalle’de satış noktaları açmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederken, “Bereketli olsun” dileğinde bulundu.

Mustafa Altunbilek; “Her şeyin daha iyisi, mağazanın daha iyisi, sebzenin, meyvenin daha iyisi hizmetin daha iyisi… Ankara için her şeyin daha iyisini hedefliyoruz.” diye konuştu.

Çakırlar sakinlerinin yoğun ilgisi üzerine açılan Çakırlar 2 Mağazası, konseptiyle de farklılık taşıyor. İki katta bin 300 metrekare kapalı alana sahip olan Altunbilekler Çakırlar 2 Mağazasında zücaciye ürünleri de müşteriye geniş bir yelpazede sunulacak. Dört kasasıyla müşterilerini kasada bekletmeyecek mağazanın ayrıca kendine ait 30 araçlık bağımsız otoparkı bulunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri