Altunbilekler dinlenmiyor

23 Ocak 2015 Cuma

Mağazalarını sürekli yenilemeye ve tadilata almanın yanı sıra verimsiz mağazaları kapatarak, ihtiyaç duyulan noktalara yeni mağazalar açan Altunbilekler’de çalışmalar hiç durmadan devam ediyor

altunbilekler-dinlenmiyor

Ankara’da 70 mağaza ile hizmet veren marketler zinciri markası Altunbilekler, şimdi de 71’inci mağazasını Etimesgut Alsancak mahallesinde açtı. Bugün (23 Ocak) Şehit Hikmet Özer Caddesi’ndeki mağazanın da açılmasıyla birlikte Altunbilekler, Etimesgut’ta toplam 4 mağaza ile hizmet vermeye başladı.

24 saat tedarik, 13 saat hizmet
Hiç durmadan çalışan perakende markasında çalışmanın başlangıç saati yok, mağazalar ise sabah 9’dan gece 22’ye kadar açık. Bu haliyle Altunbilekler’in mağaza çalışma saati 13, üretim ve tedarik çalışma saati ise 24. Çünkü İtalyan ekolünden gelen unlu mamüller markası Mirabelle tesislerinde üretim için, sebze-meyve bölümünde ise tedarik için 24 saati vardiyalı olarak hummalı bir çalışma gerçekleştiriliyor.

Altunbilekler, unlu mamuller reyonunda sunduğu tüm ürünleri Mirabelle markasıyla kendi unlu mamuller tesislerinde üretiyor. Perakende markası, ekmekten bazlamaya, kuru pastadan yaş pastaya, baklavadan şekerpareye çok geniş yelpazedeki ürün çeşitleri günlük ve taze olarak müşterilerinin beğenisine sunuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri