Altunbilekler aykırı işler çalıştayındaydı

25 Ekim 2013 Cuma

Altunbilekler Mağaza Yöneticileri, “Aykırı İşler Bunlar” Çalıştayında bir araya geldi

altunbilekler-aykiri-isler-calistayindaydi

Altunbilekler mağaza yöneticilerinden oluşan 75 kişilik ekip, geçtiğimiz günlerde Ankara Mövenpick Otel’de“Aykırı İşlerBunlar” Çalıştayında bir araya geldi.

Altunbilekler’in Ankara’daki 71 mağazasının yöneticileri, mağaza yönetim süreçlerini değerlendirmek ve mağazalarını daha işlevsel yönetmek için aykırı fikirler üretmek üzere bir araya geldi.

Tahsin Pamir danışmanlığında bir tam gün boyu kurgulanan çalıştayda, mağaza yöneticilerinin ve bölge müdürlerinin oluşturduğu 15 takım, belirlenen en önemli iş yapış süreçleri için durum tespiti ve değerlendirme yaptı, fikir alışverişinde bulundu.

Geç saatlere kadar süren organizasyonun bitişinde, Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, başarılı olan takıma tebriklerini ilettikten sonra, mağaza yönetim süreçlerinde standartlaşmanın öneminden bahsederek çalıştayı sonlandırdı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri