Altunbilekler aile yemeğinde buluştu

03 Ekim 2013 Perşembe

Altunbilekler, mağazalarında çalışan bin 600 personeli bir araya getirmek için 4 gün süren bir organizasyon düzenledi

altunbilekler-aile-yemeginde-bulustu

Çalışanlarıyla fark yaratan bir kurum olmak için çalışan Altunbilekler, bin 600 kişilik saha personelini bir araya getirerek Geleneksel Aile Yemeği düzenledi. Yemekte, 4 gün boyunca, her gece farklı mağazalardan personeller ağırlandı.

Altunbilekler yönetim kurulu üyeleri ve birim yöneticilerinden oluşan 40 kişilik ekip, kırmızı önlük takıp, misafirlerine yemek servisi yaptı. Şaşmaz Altunbilek Sofrası’nda düzenlenen yemekte, yöneticilerini kendilerine servis yaparken gören mağaza personeli, memnuniyetini gizleyemedi.

Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, açılış servisi sonrası yaptığı konuşmada, yılın her günü işin en ağır yükünü çeken ve sahada hizmet eden çalışanlarına, bir gün olsun hizmet ederek gönül almak ve teşekkür etmek istediklerini dile getirdi.

Gecede şirkette 2 yıldan fazla süredir çalışan 470 personele hediye ve sertifika verildi. Daha sonra sürpriz hediye çekilişleriyle devam eden geceye, sanatçı Birsen Kavut ve ekibi şarkıları ve sahnesiyle renk kattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri