Zorlu Yeni Yıl Gazinosu’nda yıldızlar geçidi

Zorlu Center, 26-27 Aralık tarihlerinde Türk Sanat ve Türk Pop müziğinin unutulmaz seslerini ve şarkılarını ziyaretçileriyle buluşturacak

Eklenme Tarihi : 22 Aralık 2015 Salı
zorlu-yeni-yil-gazinosunda-yildizlar-gecidi

Maksim, Çakıl, Aşiyan, Bebek Belediye, Taşlık ve daha niceleriyle unutulmaz gazino geceleri “Zorlu Yeni Yıl Gazinosu”nda yeniden canlanacak. Muazzez Abacı, Neşe Karaböcek, Seyyal Taner ve Yeliz gibi gazino neon lambalarında isimleri parlayan, gazete ilanlarında uzun yıllar boy gösteren ve gazino günlerine damga vurmuş büyük yıldızlar ilk kez Zorlu için Hakan Eren Prodüksiyon’uyla bir araya geliyor.

26 Aralık Cumartesi akşamı saat 21.00’dan itibaren Neşe Karaböcek, Seyyal Taner, Semiha Yankı, Ersan Erdura, Nur Yoldaş, Bilgen Bengü, Funda ve Ercan Turgut’un sahne alacağı gecenin öncesinde geçmişin en güzel yabancı şarkılarıyla saat 14.00’da Dj Mert Levent,  saat 16.00’da 90’lar partisi ile Dj Olcay Tanberken ve konukları Uhde Seçil, Sibel Alaş ve Ferda Anıl Yarkın kısa performanslar sergileyecek.

Unutulmaz Yeşilçam şarkıları
Zorlu Yeni Yıl Gazinosu’nda Yeşilçam’ın efsane yıldızlarına, hatıralarda yer etmiş unutulmaz filmlerin unutulmaz şarkılarına adeta bir saygı duruşu yapılacak. Elhan Tok ve konuğu Belkıs Özener’in canlı performansları ile Yeşilçam şarkıları saat 18.00’da izleyiciler ile buluşacak; saat 19:00’da iseDjHakan Eren ile unutulmaz 45’likler ve o şarkılara hayat veren Selçuk Alagöz, Rana Alagöz, Parla Şenol ve Sevda Karaca kısa performanslarıyla izleyicilere eşsiz anlar yaşatacaklar.

Festivalin ikinci gecesi olan 27 Aralık Pazar akşamı ise saat 21.00’da Muazzez Abacı, Yeliz, Metin Ersoy, İskender Doğan, Tüdanya, Yeşim, Coşkun Demir ve Semiha Yankı sevilen şarkılarını seslendirecek. Gecenin öncesinde ise geçmişin en güzel yabancı şarkılarıyla saat 14:00’da Dj. Serdar Ayyıldız, sonrasında saat 15:30’da Dj Yavuz Hakan Tok’la Ah Mazi Partisi ve konukları Mine Koşan, Güzin ile Baha, Rezzan Yücel ve Meral-Zuhal bir döneme damgasını vurmuş şarkılarını seslendirecek.

Zeliha Sunal, Selçuk Ural ve Alpay…
Sahnelerin en eğlenceli ve en dinamik yıldızlarından Zeliha Sunal, yine aynı gün saat 17:30-19:00 arası rengârenk bir şova imza atarken konukları arasında yer alan Alpay, Tülay Özer ve Selçuk Ural 70’ler, 80’ler ve 90’larda hit olmuş şarkılarından kısa canlı performanslar sergileyecekler. 21:00’daki performanslar öncesi ise saat 19:00’daDj Hakan Eren’in Bir Zamanlar partisinde Hakan Eren’in konukları ise Işıl Yücesoy, Gökben, Kartal Kaan ve Banu Kırbağ olacak.

26 Aralık Cumartesi ve 27 Aralık Pazar günleri saat 14:00’de başlayıp 23:30’a dek kesintisiz devam edecek “Bir Zamanlar Festivali”, ücretsiz olarak izlenebilecek. İzleyenler nostalji, eğlence ve sürprizlerle dolu iki gün yaşayacaklar.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive