Yılbaşı heyecanı İstanbul Optimum’da

Optimum Outlet İstanbul, çocuklara özel yılbaşı etkinlikleri düzenliyor

Eklenme Tarihi : 11 Aralık 2013 Çarşamba
yilbasi-heyecani-istanbul-optimumda

Optimum Çocuk Kulübü, Aralık ayı boyunca cumartesi ve pazar günleri özel etkinlikler hazırlıyor. Etkinliklerde minik ziyaretçiler, yılbaşı için hem süslemeler hazırlayabilecek, hem de yaratıcılıklarını ön plana çıkartacak.

Optimum Outlet İstanbul’da, Aralık ayında yeni yıl konseptine yönelik hazırlanan ve her hafta sonu 15.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler, çocuklara özel eğlenceli vakit geçirme fırsatı sunuyor. Her cumartesi ve pazar günü ücretsiz düzenlenecek olan Optimum Çocuk Kulübü’nün Aralık ayı etkinlikleri, tüm minik ziyaretçilere açık. 

Aralık ayı aktivitelerinde çocuklar, Yılbaşı Çorapları, Kardan Adam, Yılbaşı Kapı Süsü, Sihirli Kâğıt ile Yılbaşı Ağaç Süsü Yapımı, Yılbaşı Temalı Ahşap Çerçeve, Yılbaşı Temalı Eğlenceli Figürler, Yılbaşı Kartı Yapımı, Hediye Kutusu, Yılbaşı Motifli Taş Dekupajı, Yılbaşı Tebrik Kartı, Yılbaşı Temalı Boyalarla Şekilgeç, Yılbaşı Kurabiyeleri Süslemesi, Mum Süsleme, Yılbaşı Maske Yapımı, Yılbaşı Şapkası, Kar Küresi, Ekolojik Çam Ağacı ve Çam Ağacı Süsü Atölyesi çalışmalarıyla hayal dünyalarının sınırlarını zorlayacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive