Yeşilyurt'tan Sevgililer Gününe özel hediye kampanyası

Samsun'un yükselen yıldızı Atakum ilçesinin tek alışveriş merkezi olan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 14 Şubat Sevgililer gününde ziyaretçilerine renkli aktiviteler ve sürpriz hediyeler hazırladı

Eklenme Tarihi : 12 Şubat 2014 Çarşamba
yesilyurttan-sevgililer-gunune-ozel-hediye-kampanyasi

Yeşilyurt AVM’ de Sevgililer Günü kampanyası 10 Şubat 2014 tarihinde başladı. Yeşilyurt AVM’ den 10 -20 Şubat tarihleri arasında 75 TL ve üzeri alışveriş yapmış olan tüm ziyaretçilerimizi danışma bankosunda sürpriz hediyeler bekliyor. Kampanya süresi boyunca bir veya birden fazla mağazadan 75 TL ve üzeri alışveriş yapmış olan ziyaretçilerimiz kampanya süresi boyunca fişlerini danışma bankosuna işlettiklerinde, hediyelerini anında alabilecekler.

Her yaştan ziyaretçilerini memnun etmeyi kendine ilke edinmiş Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nde ,  14 Şubat'ta aşk festivali yaşanacak. Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi 14 Şubat Cuma günü gün boyu; aşkın dansı tango gösterileri, canlı müzik, aşk dekorlarıyla mutluluk fotoğrafları çekimi, Haber Radyo AVM canlı yayını ile aşk sohbetleri ve "Aşk meleğinden mesajınız var" adlı sürpriz etkinliklerle tüm ziyaretçilerine unutulmaz bir sevgililer günü yaşatmayı hedefliyor.


 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive