Yeşilyurt AVM’den doğum günü sürprizi

Yeşilyurt Alışveriş Merkezi, Mini Club etkinliğiyle Mayıs ayında doğan çocuklara özel doğum günü partisi ve çeşitli etkinlikler hazırladı

Eklenme Tarihi : 09 Haziran 2014 Pazartesi
yesilyurt-avmden-dogum-gunu-surprizi

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde, çocuklar için birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar, aktiviteler ve sürpriz hediyelerle dolu ‘Mini Club’ etkinliğinde, Mayıs ayında doğan çocuklara doğum günü partisi düzenlendi. Palyaço gösterileri, balon şovları, yüz boyama, lego çalışmaları gibi birbirinden eğlenceli etkinliklerle, Mini Club minikleri doyasıya eğlendirdi.

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ nin fast-food katında ücretsiz olarak gerçekleştirilen Mini Club çocuk eğlenceleri, Cumartesi-Pazar günleri saat 14.00 - 18.00 arasında gerçekleşiyor.

Haziran ayında Yeşilyurt AVM’ye gelen çocukları yine birbirinden ilginç atölye faaliyetleri, kapla oyunu ile kule yapımı ve birbirinden eğlenceli etkinlikler bekliyor. Keçelerden süs yapımı, yüz boyama, palyaço gösterileri yanı sıra, her Pazar günü Sihir Atölyesinde evlerinde kolayca yapabilecekleri sihirbaz numaraları öğrenirken, bir yandan da eğlenecek.

Ayrıca 14 Haziranda karneleri ile Mini Club’a gelen miniklere sürpriz Karne Hediyesi de verilecek. Mini Club'ta gelenek olduğu üzere, Haziran ayının son cumartesi günü ise, Haziran ayında doğan çocuklara, doğum günü partisi düzenlenecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive