Yeşilyurt AVM hobi atölyesine devam ediyor

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Hobi Atölyesi, Aralık ayında başladığı el sanatları faaliyetlerine Ocak ayında da devam ediyor

Eklenme Tarihi : 03 Ocak 2014 Cuma
yesilyurt-avm-hobi-atolyesine-devam-ediyor

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 2014 yılı boyunca faaliyet gösterecek hobi atölyesi düzenliyor. Yeşilyurt AVM hobi atölyesi her Perşembe-Cuma 14.00-18.00 saatleri arasında ziyaretçilerini bekliyor.  Çeşitli el sanatları faaliyetlerinin gerçekleşeceği Hobi Atölyesi’nde Ocak ayında etamin işleme faaliyeti yapılıyor. Yeşilyurt AVM Hobi Atölyesi’nde ziyaretçiler bir yandan eğlenirken bir yandan da içlerindeki tasarımcıyı ortaya çıkarıyor.

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Hobi Atölyesi’nde ziyaretçiler uzman eğitmenler eşliğinde tüm yıl boyunca her ay farklı bir faaliyetle buluşacak, seramik tabak boyamadan, takı tasarımına, ahşap kutu boyamadan etamin işlemeye kadar bir çok faaliyeti hem öğrenecek hem de isterlerse sevdiklerine hediye edebilecek.

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin fast food katında kurulmuş olan Hobi Atölyesi faaliyetleri, Ocak ayında etamin işleme etkinliğiyle devam ediyor. Tüm ziyaretçiler Ocak ayı boyunca her Perşembe-Cuma günleri 14.00-18.00 saatleri arasında  Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Hobi Atölyesi’ne davetli.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive