Yeni yıl sürprizleri Antalya Migros’ta

Ece Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, 2013 yılına az bir zaman kala merkezin iç ve dış alanlarını haftalar öncesinden görsel şölene dönüştürdü

Eklenme Tarihi : 05 Aralık 2012 Çarşamba
yeni-yil-surprizleri-antalya-migrosta

Antalya Migros Alışveriş Merkezi geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da yılbaşı dekorasyonu süslemeleri sayesinde ziyaretçilerine büyülü bir atmosferde alışveriş yapma imkânı sunuyor. Ziyaretçilerin beğenisine sunulan yılbaşı dekorları tüm aile ve çocukların ilgi odağı olurken, paten yapan kardan adamların ağırlıklı olduğu süslemeler de merkezin içinde ışıl ışıl görüntüler sergiliyor.

Ayrıca Migros Alışveriş Merkezi’nin dış alanında, havuz kenarlarında büyük ve küçük kardan adamlar yer alırken, bina cephesine led aydınlatma ile yapılan kırmızı - beyaz kar taneli ışıklandırma, ziyaretçileri kendine hayran bıraktırıyor.

Ayrıca Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nin girişinde sergilenen lüks otomobil için, 1 Kasım - 31 Aralık günleri arasında çekiliş hakkı kazanan ziyaretçiler kampanya sonucunda 1 adet Mercedes C 180 otomobilin sahibi olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive