Olimpa AVM Yusuf Güneyi konuk edecek

Olimpa Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine bu hafta sonu için güzel bir sürpriz hazırlıyor. 15 Haziran – 5 Kasım tarihlerinde düzenlenen kampanyanın çekilişi, yarın (7 Kasım) sevilen şarkıcı Yusuf Güney’in katılımıyla gerçekleşecek

Eklenme Tarihi : 06 Kasım 2015 Cuma
olimpa-avm-yusuf-guneyi-konuk-edecek

Başakşehir’in buluşma noktası ve çekim merkezlerinden biri olan Olimpa Alışveriş Merkezi, misafirlerini yarın saat 15.00’te gerçekleşecek ünlü şarkıcı Yusuf Güney konserine davet ediyor. Konserin ardından büyük çekilişin kazananları saat 16.00’da noter huzurunda yapılacak kura ile belirlenecek. Talihli ziyaretçilerden birine Yusuf Güney büyük ödül Nissan Juke’un anahtarını teslim edecek. Ayrıca kampanya kapsamında katılımcılardan 2 kişiye buzdolabı, 10 kişiye elektrikli süpürge, 2 kişiye iPhone 6, 2 kişiye iPad mini, 2 kişiye çamaşır makinası, 2 kişiye de LedTV hediye edilecek.

 

Yusuf Güney’in şarkılarıyla keyifli anlar yaşayacak olan ziyaretçiler, düzenlenecek imza günüyle de şarkıcıyla bir araya gelme fırsatını yakalayacak. Ünlü popçu, Olimpa Alışveriş Merkezi’nde hem hayranlarıyla sohbet edecek, hem de bol bol imza dağıtıp fotoğraf çektirecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive