Yalnız kalpler Antalya Migros’ta buluştu

Antalya Migros Alışveriş Merkezi, Sevgililer Günü’ne sevgilisiz girmek istemeyenlere 14 Şubat’a özel bir etkinlik düzenledi

Eklenme Tarihi : 18 Şubat 2014 Salı
yalniz-kalpler-antalya-migrosta-bulustu

Yarışma için 1-13 Şubat günleri arasında Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nin Facebook sayfasından ön başvuru yaparak ve sonrasında da alışveriş merkezine gelerek Yalnız Kalpler başvuru bankosuna başvuran kişilerden, 1 seçici kişi ve 3 aday olmak üzere toplamda 16 kişi Antalya Migros Alışveriş Merkezi Yalnız Kalpler yarışmasına katılma şansına sahip oldu. Başvuran adaylardan Facebook’ta en çok arkadaşını uygulamaya davet eden kişi, etkinliğe katılma şansını artırdı.

14 Şubat Cuma günü saat 17.00’de yarışmacıların birbirlerini görmeden, sadece birbirlerine soru sorarak 4 bölüm olarak gerçekleştirilen etkinlikte, seçici aday sorduğu sorulara verilen cevaplara göre paravanın arkasındaki 3 aday arasından bir seçim yaptı. Yaptığı seçim ile beraber kazanan çift, Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde bulunan Shakespeare Cafe&Bistro’da yedikleri akşam yemeğinde birbirlerini daha yakından tanıma şansı buldu.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive