World Of Animals İstanbul’da ilk kez 212 İstanbul’da

AVM MFI Partners tarafından yönetilen 212 İstanbul Power Outlet, 1-13 Nisan günleri arasında World of Animals (Hayvanlar Dünyası) etkinliğine ev sahipliği yapacak

Eklenme Tarihi : 04 Nisan 2014 Cuma
world-of-animals-istanbulda-ilk-kez-212-istanbulda

İstanbul’da ilk kez düzenlenecek “Hayvanlar Dünyası” etkinliği ile çocuklar, animatronik hayvanlarla buluşarak etkileyici bir görsel şölen yaşayacak. World of Animals’ın 10 animatronik hayvanı kendi doğal yaşam alanına özel dizayn edilmiş bölümlerde 1-13 Nisan günleri arasında 212 İstanbul Power Outlet’te sergilenecek ve çocuklara eğlenceli ve etkileyici zamanlar yaşatacak.

Hareket eden ve gerçek boyutlarında olan, boyutları yaklaşık olarak 2-3 metre arasında değişen aslan, fil, gergedan, zürafa, zebra, goril, at, timsah, kutup ayısı ve dev kaplumbağadan oluşan 10 animatronik hayvan, küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekeceğe benziyor.

Ücretsiz olan etkinlik süresince, aynı zamanda çocuklar hafta sonu Hayvanlar Dünyası etkinliğine özel oyun hamuru yapımı, resim boyama ve balon show gibi aktivitelerle de keyifli zaman geçirebilecek.
Türkiye’nin ilk “Power Outlet”i 212 İstanbul Power Outlet, birçok yerli ve yabancı outlet markası ve her yaşa uygun, özgün ve eğlenceli etkinlikleri ile ziyaretçilerine renkli ve keyifli bir dünya sunmaya devam ediyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive