Vialand herkesi ‘Şansa Davet’ ediyor

Bünyesindeki seçkin markalarla hizmet vermesinin yanında, benzersiz bir eğlence anlayışı ile alışveriş zevkine yepyeni bir renk kazandıran Vialand Alışveriş Merkezi, şimdi de heyecan dolu bir yarışma programına ev sahipliği yapıyor

Eklenme Tarihi : 03 Haziran 2014 Salı
vialand-herkesi-sansa-davet-ediyor

Kanal D ekranlarından izleyicileriyle buluşacak, yepyeni bir yarışma programı olan “Şansa Davet”in çekimlerine, alışveriş ve eğlencenin alternatifsiz adresi Vialand AVM’de başlandı. Haziran ayının 2’nci haftasından itibaren ekranlara gelecek yarışma programının sunuculuğunu ise Yiğit Alıcı yapıyor.

100 futbol sahası büyüklüğünde bir alana yayılmış olan Vialand’in içindeki Vialand AVM, 200’ün üzerindeki mağazasıyla, eğlence ve alışveriş zevkini bir arada sunmaya devam ediyor. Vialand AVM, ziyaretçilerine sadece keyifli bir alışveriş sunmakla da kalmıyor. Yeni bir sanat dalı olan ve 3 boyutlu resim, video ve enstalâsyonlardan oluşan ‘Canlı Müze’, keyifli anların tadını çıkarabilecekleri Bowling Salonu ve en son teknoloji ile donatılmış Sinema Salonları ile müşterilerine bambaşka bir yaşamın da kapılarını aralıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive