Vialand 1’inci yaşını coşkuyla kutluyor

Vialand Alışveriş Merkezi, 1’inci yaşının coşkusuna ziyaretçilerini de ortak edeceği, eğlence dolu bir kampanya gerçekleştiriyor

Eklenme Tarihi : 12 Mayıs 2014 Pazartesi
vialand-1inci-yasini-coskuyla-kutluyor

1’inci yaşını kutlayan Vialand Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine özel indirimler sunuyor. 9 Mayıs – 30 Haziran günleri arasında VIALAND AVM’den 75 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, Vialand Tema Park biletlerinde geçerli olacak yüzde 10 indirim kuponu kazanacak. Bu fırsattan yararlanmak isteyen ziyaretçiler, alışveriş fişleri ile birlikte Vialand AVM danışmasına giderek, indirim kuponunu teslim alabilecek. Kampanya süresince geçerli olacak olan indirim kuponları, dünyanın eğlencesinin kapılarını Vialand ziyaretçileri için aralayacak.

100 futbol sahası büyüklüğünde bir alana yayılmış olan Vialand’in içindeki Vialand AVM, 200’ün üzerindeki mağazasıyla, eğlence ve alışveriş zevkini bir arada sunmaya devam ediyor. Güçlü marka karmasıyla ziyaretçilerine hizmet veren Vialand AVM, aynı zamanda açık havada konforlu bir alışveriş keyfi de yaşatıyor.

Vialand AVM alışverişi eğlenceyle de birleştiriyor. Yeni bir sanat dalı olan ve 3 boyutlu resim, video ve enstalasyonlardan oluşan “Canlı Müze”, keyifli anların tadını çıkarabilecekleri Bowling Salonu ve en son teknoloji ile donatılmış Sinema Salonları ile müşterilerine bambaşka bir yaşamın da kapılarını aralıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive