Varlıbaş’ta sergiye büyük ilgi

Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde açılışını Vali Yrd. Kamil Sarıaslan’ın gerçekleştirdiği TT Sosyal Yardımlaşma Vakfı ‘Su, Damladan Deryaya’ Fotoğraf Sergisi ziyaretçilerin büyük ilgisini çekiyor

Eklenme Tarihi : 24 Mayıs 2013 Cuma
varlibasta-sergiye-buyuk-ilgi

Düzenlenen yarışma sonucunda dereceye giren fotoğraflar tüm Türkiye’de çeşitli sergi salonlarında fotoğraf sanatı meraklılarının beğenisine sunuluyor. Karadeniz’in önemli noktalarından biri olan Trabzon kenti için özel olarak gerçekleştirilen sergi Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde hafta sonuna kadar ziyaret edilebilir.

Ayrıca Pazar günü minik ziyaretçileri -4. Katta yer alan Varlıbaş Sanat Akademisi’nde Palyaço Prens Çocuk oyunu ile ağırlayacak olan AVM etkinliklerin yanı sıra yeni açılacak olan kafe/restoran ve mağazalar ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Bahar dönemi boyunca çalışmaların hızla devam ettiği Varlıbaş Alışveriş Merkezi, yaza girerken kente güzel mekanlar ve mağazalar kazandırmanın yoğunluğunu ve telaşını yaşıyor. AVM’nin iki ana girişinde hizmet verecek olan Kahve Dünyası ve Mado bahçe konseptleriyle dikkat çekiyor. Trabzon’un ihtiyacı olan nezih ve şık mekanlar artık kentin merkezinde sizlerle buluşuyor. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive