Varlıbaş yönetimi iftarda buluştu

Varlıbaş Alışveriş Merkezi yönetimi ve mağaza yetkilileri her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenen iftar yemeği ile bir araya geldi

Eklenme Tarihi : 01 Ağustos 2013 Perşembe
varlibas-yonetimi-iftarda-bulustu

Düzenlenen yemekte kısa bir konuşma yapan Varlıbaş Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Adnan Gördüm, “Birlikte geçirdiğimiz bu ikinci ramazan ayında geçen seneye kıyasla daha ileride ve farklı olduğumuzu belirtmek isterim. Yeni açılan mağazalarımızla yakaladığımız olumlu hava sayesinde AVM giriş sayılarımızda olduğu gibi, cirolarımızda da gözlemlediğimiz artış bizler için oldukça mutluluk verici. Ulusal anlamda önem arz eden markalarla yaptığımız görüşmelerin en yakın zamanda sonuçlanacağını, sizlerin de değerli katkılarınızla Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nin önümüzdeki aylarda çok daha popüler hale geleceğini belirtmek isterim” diyerek herkesi hazırlanan güzel ramazan sofrasına davet etti.

AVM mağazalarının yoğun katılımları ile gerçekleşen yemek keyifli anlara sahne oldu. Ramazan ruhunun yansıması olan birlik ve hoşgörü duyguları ile gerçekleşen iftar sonrası alışveriş merkezinin bahçe kafesinde uzun sohbetler devam etti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive