Varlıbaş AVM’den bir ilk

Karadeniz Bölgesi’nin incisi Varlıbaş Alışveriş Merkezi, daha önce bölgede yapılmamış bir kampanyayla ziyaretçilerini şaşırtmaya devam ediyor

Eklenme Tarihi : 13 Ağustos 2014 Çarşamba
varlibas-avmden-bir-ilk

13 Ağustos tarihi itibari ile Varkart sahibi ziyaretçiler, yapacakları her 50 TL alışveriş karşılığında arabayı açacak anahtarı deneme şansı elde ediyor. İşleyişi oldukça eğlenceli olan bu kampanyada acele eden kazanıyor. Çünkü her gün ilk 500 deneme ile sınırlı.

Her 50 TL’lik alışveriş için bir katılım hakkı oluşacak. Alışveriş baremi ve katlarında alışveriş yapanlar 5 bin adet anahtar içerisinden seçtikleri anahtarı bir kez deneyip anahtar karıştırma mekanizmasına attıktan sonra diğer anahtarı çekerek tek tek deneme yapabiliyorlar. Her şans denemesi 5 bin anahtarlık kutudan yapılıyor. Kampanya başlangıç tarihinden sonra yapılan harcamalarına ait fişlerini danışma masasından istedikleri zaman işletebilirler. Anahtar Denemeleri -1. katta stant alanındaki 2 adet Nissan Micra üzerinde yer alan kilitlerde yapılacak olup, kilidi açan ziyaretçi sorulan soruyu doğru yanıtladığı takdirde aracın sahibi olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive