Varlıbaş AVM talihlileri belirlendi

Varlıbaş AVM’nin düzenlediği, 1-21 Ağustos günleri arasında yapılan alışverişlerde geçerli olan Dijitürk Taraftar Paketi Hediye Kampanyası hediye teslimi dün gerçekleştirildi. 12 aylık Dijitürk aboneliği ve Taraftar Paketi hediyeleri sahiplerini buldu

Eklenme Tarihi : 24 Ağustos 2012 Cuma
varlibas-avm-talihlileri-belirlendi

1-21 Ağustos günleri arasında toplamda 2 bin TL ve üzeri alışveriş yapan Varkart sahibi ilk 90 kişinin yararlanabildiği kampanyaya katılım, Trabzonspor taraftarının takımını bu sezonda da yoğun bir şekilde desteklemeye devam ettiğini gösterir nitelikteydi. 12 aylık Dijitürk aboneliğinin yanı sıra ücretsiz aktivasyon ve kurulum bedellerini de içeren kapsamlı Taraftar Paketi hediyeleri sahiplerini buldu.

Yıl boyunca keyifle geçirilecek futbol saatlerine Varlıbaş AVM aracılığı ile kavuşan talihliler şifrelerini Alışveriş Merkezi Pazarlama Müdürü Özge Banur Köse’den teslim aldılar. Özge Banur Köse, “Her yıl bir birinden değerli hediyeleri ziyaretçilerimize veriyoruz. Bu tür kampanya ve etkinliklerimiz devam edecek. Ziyaretçilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, hediyeleri kazananları ise tebrik ediyorum” dedi. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive