Ünlü dans grubu Next Level’a konuk oldu

Ankara’da tek olan birçok markaya ev sahipliği yaparak fark yaratan Next Level Alışveriş Merkezi, Flamenko’nun Prensleri Los Vivancos’u ağırladı. Next Level AVM’de dün (17 Aralık) hayranlarıyla bir araya gelen ünlü dans grubu Los Vivancos’un sempatik tavırları dikkat çekti

Eklenme Tarihi : 18 Aralık 2014 Perşembe
unlu-dans-grubu-next-levela-konuk-oldu

AVM Partners tarafından yönetilen Next Level AVM’de basın toplantısı ve imza günü gerçekleştiren Flamenko’nun Prensleri Ankaralıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Eğlenceli tavırlarıyla hayranlarını heyecanlandıran Los Vivancos, isteyen herkesle fotoğraf çektirerek buluşmayı unutulmaz kıldı.

Çocukluktan bu yana beraber dans eden yedi erkek kardeşten oluşan Los Vivancos,  '7 Hermanos' ve 'Aeternum' gösterilerinin en iyi bölümlerinden oluşan ‘Best Of’ gösterisini Ankara’da sergiledi. Senfonik müzikler eşliğinde muhteşem bir flamenko şöleni sunan Los Vivancos, dinamizmleri, teknikleri ve uyumlarıyla izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Flamenko’nun Prensleri bu akşam da MEB Şura Salonu’nda Ankaralılara dans ziyafeti sunacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive