“Umut Kumbarası” KAÇUV için Marmara Forum’da doluyor

Marmara Forum, önemli bir sosyal sorumluluk aktivitesine daha ev sahipliği yapıyor. “Umut Kumbarası” sosyal sorumluluk projesi Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na (KAÇUV) destek için 5 Ocak’ta başladı

Eklenme Tarihi : 07 Ocak 2013 Pazartesi
umut-kumbarasi-kacuv-icin-marmara-forumda-doluyor

Marmara Forum, “Umut Kumbarası” sosyal sorumluluk projesiyle Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) aracılığı ile kanserli çocuklara destek oluyor. 5 Ocak’ta hayata geçirilen “Umut Kumbarası” sosyal sorumluluk projesi 3 ay boyunca Marmara Forum ziyaretçilerinden destek bekleyecek.

Marmara Forum “Umut Kumbarası” projesi kapsamında ziyaretçilerden satın alacakları yeni oyuncakları getirerek Marmara Forum Alışveriş Merkezi içerisinde kurulacak dev kumbaralara atarak bağışlamaları isteniyor. 3 ay sürecek bağış dönemi sonrasında toplanan oyuncaklar düzenlenerek KAÇUV’daki çocuklara hediye edilecek.

Marmara Forum, bağış yapacak olan ziyaretçilere özel hazırladığı etiketlerle bağış sahiplerini ve çocukları bu etiketlerde yazan mesajlar ile buluşturuyor. Kendi iletişim bilgilerini bırakan bağış sahiplerine KAÇUV tarafından sertifika veriliyor.  5 Ocak’ta başlayan proje 3 ay boyunca Marmara Forum ziyaretçilerinden destek bekleyecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive