Uluslararası arena’da Vialand’e görev

Vialand Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, Uluslararası Gezi ve Eğlence Parkları Birliği (IAAPA)’nin Eğitim Komitesi’nde yer alarak Türkiye’yi temsil edecek

Eklenme Tarihi : 14 Kasım 2014 Cuma
uluslararasi-arenada-vialande-gorev

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı Vialand, açılışının ardından çok kısa zaman geçmesine rağmen ziyaretçilerinin yanı sıra, uluslararası arenada da dikkat çekmeye devam ediyor.

Vialand Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, şimdi de, dünyanın en prestijli birlikleri arasında yer alan, Uluslararası Gezi ve Eğlence Parkları Birliği (IAAPA)’nin Eğitim Komitesi’nde yer alarak Türkiye’yi temsil etmeye hazırlanıyor. IAAPA’nın en genç üyesi olan Vialand’in Genel Müdürü  Alişoğlu, konuyla ilgili olarak şu bilgileri verdi:

"Dünyanın 97 ülkesinden üyesi bulunan IAAPA gibi bir oluşumda bir kez daha Vialand olarak Türkiye’yi yurt dışında temsil edecek olmanın gururunu yaşıyoruz. IAAPA’nın Avrupa’da üyeleri için oluşturduğu Eğitim Komitesi programı çerçevesinde, Euro Attractions Show’da çeşitli seminer ve forumlar gerçekleştirilecek. Bu toplantıların ilki de 3-6 Şubat tarihleri arasında Barselona’daki Port Adventura’da yapılacak."

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive