Uludağ’da tatilin yolu Forum Trabzon’dan geçiyor

Forum Trabzon, beş şanslı aileye Uludağ’da tatil kazanma fırsatı sunuyor

Eklenme Tarihi : 19 Kasım 2013 Salı
uludagda-tatilin-yolu-forum-trabzondan-geciyor

Forum Trabzon, Uludağ’a gönderiyor. 22 Aralık’a kadar Forum Trabzon’a giden ve 100 TL alışveriş yapan ziyaretçiler, alışveriş karşılığında çekilişe katılma şansı yakalıyor.

28 Aralık Cumartesi günü Forum Trabzon’da Milli Piyango ve noter temsilcileri huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek 5 şanslı aile, Uludağ’da 5 yıldızlı otelde 3 gece 4 gün, her şey dâhil bir kış tatili yapacak.

Kampanyaya katılmak için yapılması gerekense şöyle, Forum Trabzon’dan 22 Aralık tarihine kadar toplam 100 TL ve üzeri alışveriş yapmak, yapılan alışveriş fişiyle de kampanya standından şifre almak.
Daha sonra şifreyi, ad, soyad ve adres bilgileriyle birlikte tüm GSM operatörlerinden 5899’a göndermek gerekiyor ya da Forum Trabzon Facebook adresine giriş yaparak çekilişe katılmak için kayıt işlemi tamamlanabiliyor. Ziyaretçiler yaptığı her 100 TL’lik alışveriş için yeni bir çekiliş hakkı kazanıyor.

Not, hediye edilecek tatil paketine çift kişilik (18 yaşın altındaki iki çocuğa kadar dahil - her aile maksimum 4 kişi) Trabzon-İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı-İstanbul direkt gidiş-dönüş uçak bileti, 5 yıldızlı otelde her şey dahil konaklama,  havalimanı - otel - havalimanı transferi,  kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri dahildir. Hediyenin kullanım tarihi 6 Şubat 2014-9 Şubat 2014 günleri arasında 3 gece 4 gündür.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive