Türkiye’nin ünlü isimleri “Hayat Ver”mek için bir araya geldi

Organ bağışına dikkat çekmek amacıyla ünlü isimlerin bir araya geldiği “Hayat Ver” sergisi 11-18 Mart günleri arasında Buyaka Alışveriş Merkezinde gerçekleştiriliyor

Eklenme Tarihi : 14 Mart 2013 Perşembe
turkiyenin-unlu-isimleri-hayat-vermek-icin-bir-araya-geldi

Prof. Dr. Yalçın Polat başkanlığındaki Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu tarafından gerçekleştirilen ve “Her Bağış Yeni Bir Hayattır” sloganından yola çıkılan “Hayat Ver” sosyal sorumluluk projesi, Türkiye’nin en ünlü isimlerini bir araya getirdi.

Memorial Sağlık Grubu’nun katkılarıyla gerçekleştirilen “Hayat Ver” projesi kapsamında; organ nakli bekleyen ve organ nakli olmuş bir hastanın hayata bakışının aynı karede çarpıcı şekilde kurgulandığı fotoğraflar ve ünlü isimlerin mesajları ile organ bağışının önemine dikkat çekildi. Sergi Memorial hastanesinden sonra ilk kez Buyaka’da  sergileniyor.

“Hayat Ver” sosyal sorumluluk projesinde; Ahu Sungur,  Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer aldı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive