Türk Kızılayı M1 Merkez Adana’ydı

Türk Kızılayı’nın “Kan herkese lazım olabilecek bir ihtiyaçtır” kampanyası paralelinde M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde bu kez Adana Seyhan Rotaract Kulübü rotaract’ları 2 Şubat Pazar günü önemli bir uygulamaya imza attı

Eklenme Tarihi : 05 Şubat 2014 Çarşamba
turk-kizilayi-m1-merkez-adanaydi

Adana Seyhan Rotaract Kulübü rotaract’ları bu çalışmalarla, kendilerini geliştirmeye dönük deneyimler de elde etti. Etkinlikte 90 gönüllü vatandaşın da katkılarıyla 65 ünite kan toplandı. Etkinlik sonrasında gençler, “İnsanlarla iletişim kurarak onları kan bağışının hayat kurtardığına ikna etmenin yanında, kan bağışına teşvik ettik. İnsanların sağlığı için gerekli olan kanın tedarik edilmesi ve bunun sonucunda sağlıklarına tekrar kavuşmalarının önemini bir kez daha anlattık” dedi.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz de şunları söyledi: “Türk Kızılayı’nın başarılı çalışmalarına sorumluluk sahibi bir kurum olarak daima destek vermekten büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. 4 yıldır geleneksel olarak sürdürülen Kızılay Kan Bağışı Projesi çerçevesinde Türk Kızılayı’na kan bağışına teşvik etmek için AVM ziyaretçilerimizle buluşan Adana Seyhan Rotaract Kulübü üyelerini de bu duyarlılıkları nedeniyle kutluyoruz.”

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive