Trump Cadde Ağustos'ta da capcanlı

31 Temmuz 2014 Perşembe

Trump Cadde’de Ağustos ayı konser serisinin ilki 2 Ağustos’ta REDD ile başlıyor. Trump Cadde, Ağustos ayı sonuna kadar her hafta rock müziğin en ünlü isimlerini ziyaretçileriyle buluşturacak ve üstelik tüm konserler ücretsiz olacak

trump-cadde-agustosta-da-capcanli

Trump Alışveriş Merkezi’nin terasında 17’si yeme&içme olmak üzere toplam 25 mağazasıyla hizmet veren Trump Cadde’de Ağustos ayı konserleri 2 Ağustos itibariyle başlıyor. Altlı üstlü yerleştirilmiş ve üzeri graffitilerle bezenmiş konteynerlar, tasarım mağazalar, keyifli yeme&içme mekanlarıyla aykırı bir ruha sahip olan Trump Cadde, yaz boyunca rock müziğin en sevilen isimlerini ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

İstanbulluların buluşma noktası Trump Cadde’de Ağustos ayında sahne ilk olarak REDD’in! 2 Ağustos Cumartesi saat 20.00’de başlayacak konser yaklaşık iki saat sürecek ve herkesin ücretsiz katılımına açık olacak. Ağustos ayı konser programında 2 Ağustos günü Redd, 9 Ağustos günü Mehmet Erdem, 16 Ağustos günü Koray Candemir, 23 Ağustos günü ise Aylin Aslım sahne alacak.