Transformers Next Level’a geliyor

Türkiye’de bir AVM içindeki ilk bağımsız sinema binası olma özelliği taşıyan Next Level Cinemaximum, çocuklar kadar büyüklerin de merakla beklediği Transformers serisinin son filmi Kayıp Çağ’ı Ankaralılarla buluşturacak. Next Level Cinemaximum, Transformers 4 – Kayıp Çağ filminin 26 Haziran’daki ön gösterimine de ev sahipliği yapacak

Eklenme Tarihi : 20 Haziran 2014 Cuma
transformers-next-levela-geliyor

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen Next Level AVM’de bulunan Cinemaximum’da gerçekleşecek ön gösterime Next Level ziyaretçileri de katılabilecek. Transformers serisinin dördüncü filmi Kayıp Çağ’ı vizyona girmeden önce izlemek isteyen ziyaretçiler 16-26 Haziran günleri arasında Next Level AVM’de bulunan mağazalardan tek seferde 500 TL’lik alışveriş yaparak davetiye kazanma şansı elde edecek.

Next Level Cinemaximum, merakla beklenen Transformers 4 – Kayıp Çağ filmi için bilet alan ilk bin kişiye, Transformers oyuncağı hediye edecek. Dünyayı acımasız Decepticon’lardan koruyan Optimus Prime 27 Haziran, 5-6 Temmuz günlerinde Next Level AVM’de hayranlarıyla bir araya gelecek. Transformers heyecanı 27-29 Haziran günlerinde Bumblebee ile devam edecek. Next Level ziyaretçileri Bumblebee standında fotoğrafta çektirebilecek.

Next Level Cinemaximum, dokuz salonu, 834 kişilik kapasitesi, dolby dijital ses sistemi, 2D ve 3D gösterimi ile vizyona giren son filmlere ev sahipliği yapıyor. Next Level Podyum Katı’ndan da girişi olan Next Level Cinemaximum’da sinema keyfini yaşayan ziyaretçiler, sinema çıkışında da geç saatlere kadar Podyum Kat’ta sevdikleriyle daha fazla vakit geçirme ve eğlenme imkânı bulacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive