Trabzon’da moda rüzgârı

Forum Trabzon, tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde 27-29 Eylül’de eşzamanlı olarak düzenlenecek Forum Fashion Week 2013 kapsamında birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor

Eklenme Tarihi : 26 Eylül 2013 Perşembe
trabzonda-moda-ruzgari

Forum Fashion Week etkinliğinde manken Tülin Şahin podyuma çıkarak 2013 Sonbahar-Kış modasını tanıtırken, koreograf Uğurkan Erez ve ünlü manken Irmak Atuk da Trabzonlularla buluşacak. Ayrıca 28 Eylül günü ziyaretçiler indirim ve fırsatlardan da yararlanabilecek.

Türkiye genelindeki tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde eşzamanlı olarak düzenlenen Forum Fashion Week, Forum Trabzon’da 27 Eylül Cuma günü 16.00-22.00 saatleri arasında gerçekleşecek karnaval kortejiyle başlayacak ve iki gün boyunca devam edecek.

Moda sohbetleri
29 Eylül Pazar günüyse, koreograf Uğurkan Erez ve Best Model of the World ikincisi model ve oyuncu Irmak Atuk, Forum Trabzon ziyaretçileriyle sohbet gerçekleştirecek. Saat 16.00’da başlayacak moda sohbetinde, Uğurkan Erez ve Irmak Atuk, stil ipuçları ve sezon modasına dair önerilerde bulunacak, dinleyicilerin modaya dair sorularını yanıtlayacaklar.

Bunun yanı sıra 28 Eylül’de gerçekleşecek ‘Alışveriş Gecesi’ kapsamında 16.00-23.00 saatleri arasında birçok markada Forum Fashion Week’e özel indirimler, fırsat ve kampanyalar da Forum Trabzon ziyaretçileriyle buluşuyor.

Kapak yıldızı olma fırsatı
27-29 Eylül tarihlerinde Forum Trabzon’a gelen moda severler, fotoğraf stüdyosunda poz vererek, kapak yıldızı olma fırsatı yakalıyor. Üstelik Green Box stüdyosunda poz veren Forum Fashion Week ziyaretçilerine, dergi kapağına yerleştirilmiş fotoğrafları bir çerçeve içinde hediye ediliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive