Tepe Nautilus’tan Mavi Dünya sergisi

Gerçekleştirdiği etkinlikler ve kampanyalar ile misafirlerine farklı yaşam deneyimleri sunan Anadolu Yakası’nın gözde alışveriş merkezi Tepe Nautilus AVM, Mart ayında yine unutulmayacak bir sergiye ev sahipliği yapıyor

Eklenme Tarihi : 23 Mart 2015 Pazartesi
tepe-nautilustan-mavi-dunya-sergisi

İstanbul’un iki yakasını buluşturan Tepe Nautilus AVM, Mart ayında misafirlerini muhteşem bir sergiyle buluşturuyor. Merhum Haluk Cecan’ın anısına düzenlenecek Mavi Dünya sergisine 23-29 Mart günlerinde ev sahipliği yapacak Tepe Nautilus AVM, sanatseverleri denizin derin dünyasında ağırlayacak.

Türkiye'nin ilk sualtı belgesel film yapımcısı ve fotoğrafçısı, sualtı film ve belgeselciliği ile ülkemizi uluslararası festivallerde gururla temsil eden merhum Haluk Cecan’ın “Mavi Dünya” resim sergisi, bugün (23 Mart) itibariyle Tepe Nautilus AVM’de sergilenmeye başladı.

Türkiye'nin Cousteau'su olarak anılan, yerli yabancı çeşitli dergilerde yazarlık yapan, birçok okul ve kuruluşta eğitim, seminer ve konferans veren, sualtı fotoğrafçılığının önderi Haluk Cecan, 8 Şubat 2007 tarihinde vefat etti. Tepe Nautilus ziyaretçilerini denizin derinliklerinden özel ve renkli anlara davet eden bu özel sergi,  29 Mart Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive