Tepe Nautilus’ta ünlü geçidi

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus AVM’nin gelenekselleşen Açık Otopark konserlerinin bu yılki misafirleri, Metin Özülkü Orkestrası ve Murat Dalkılıç oldu

Eklenme Tarihi : 22 Eylül 2015 Salı
tepe-nautilusta-unlu-gecidi

Birbirinden renkli aktiviteleriyle yaşamı eğlenceli kılan, rahat ulaşım ve kolay alışveriş imkânı ile Kadıköy’ün ve Anadolu yakasının gözdesi haline gelen Tepe Nautilus AVM yeni sezona Murat Dalkılıç konseri ile bomba gibi bir giriş yaptı.


Murat Dalkılıç’a Metin Özülkü Orkestrası eşlik etti
Türk Pop Müziğinin sevilen isimleri arasında yer alan Murat Dalkılıç ve Metin Özülkü Orkestrası Tepe Nautilus AVM’de hayranlarına unutmayacakları bir gece yaşattı. Müzik piyasasına giriş yaptığı günden itibaren birbirinden başarılı işlere imza atan ve popülaritesini korumaya devam eden Murat Dalkılıç bu defa şarkılarını Metin Özülkü Orkestrası eşliğinde seslendirdi.

Show Radyo’nun medya sponsorluğunda gerçekleşen, yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı gecede sahneye çıkan Dalkılıç, “Daha Derine”, “Bu Nasıl Aşk”, “Bir Hayli”, “La Fontaine”, “Bize Gidelim Beyler”, “Kader” isimli popüler şarkılarını Tepe Nautilus AVM’de hayranları ile birlikte söyledi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive