Tepe Nautilus’ta müzayede heyecanı

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus, sanatseverlere müzayede heyecanı yaşatmaya devam ediyor. Küratör Rahmi Çöğendez’in hazırladığı resim müzayedesi 25 Mayıs Pazar günü ikinci kez Tepe Nautilus etkinlik alanında gerçekleşecek

Eklenme Tarihi : 22 Mayıs 2014 Perşembe
tepe-nautilusta-muzayede-heyecani

İlki nisan ayında gerçekleşen ve heyecanlı anlara sahne olan müzayedenin ikincisinde de resim sanatının önemli isimlerinin toplam 98 eseri yer alacak. Tepe Nautilus etkinlik alanında aralarında, Hikmet Çetinkaya, Haluk Evitan, Orhan Gürel, Gagık Arakelyan, İlknur Gürcan, Alfred Mirashi Milot, Mihail Lipovschii, Neşe Evitan gibi yerli ve yabancı birçok ressamın eserleri müzayede de satışa çıkarılacak.

Tepe Nautilus AVM’nin ev sahipliğinde RC Müzayede işbirliğiyle, sanatseverlere müzayede kültürünü tanıtmak ve sanatseverleri ulaşılabilir bütçelerle orijinal eser sahibi yapmak amacıyla yapılan müzayedede yer alacak tüm eserler 100 TL’den satışa sunulacak. Müzayede yer alacak eseler Tepe Nautilus AVM etkinlik alanında ve www.rcmuzayede.com, www.tepenautilus.com  adreslerinden de incelenebilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive