Tepe Nautilus, “Sokak Sanatları Festivali” düzenliyor

Birbirinden keyifli etkinlikleriyle özel günleri unutulmaz kılan Tepe Nautilus AVM, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 17, 18, 19 Mayıs günlerinde “Sokak Sanatları Festivali” düzenliyor

Eklenme Tarihi : 14 Mayıs 2015 Perşembe
tepe-nautilus-sokak-sanatlari-festivali-duzenliyor

Tepe Nautilus AVM, Nautilus Meydanı’nda 17, 18, 19 Mayıs günlerinde “Sokak Sanatları Festivali” düzenliyor. Festival kapsamında Boyalı Eller ekibi 3 gün boyunca graffiti show gerçekleştirecek. Son dönemin trendi, İstanbul’un dört bir yanındaki sokakları süsleyen duvar boyama sanatı graffitiyi, 3 gün boyunca Tepe Nautilus AVM müşterilerine atölyeler ile de öğretecek olan Boyalı Eller ekibine, keyifli şarkıları ve performansları ile DJ’ler de eşlik edecek. Müşterilerin katılımıyla hazırlanacak ve AVM’de sergilenecek olan graffiti çalışmaları, Tepe Nautilus AVM’de renkli anılar bırakacak.

Festivallerin vazgeçilmezi olan ve her yaştan kişinin zevkle izlediği pantomim sanatçılarının keyif katacağı Tepe Nautilus Sokak Sanatları Festivali’nde, AVM ziyaretçileri 3 gün boyunca sokak müzisyenleri dinletileriyle coşacak. Juggling gösterileriyle heyecanlanacak olan Tepe Nautilus AVM müşterileri, canlı heykel izleme fırsatına da sahip olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive