“Temel İngiltere Yolcusu!”

Trabzon Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi Achievers İnternational/Uluslararası Ticaret Projesi bünyesindeki eğitim şirketi ürünleri Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde satışa sunuluyor

Eklenme Tarihi : 21 Ocak 2013 Pazartesi
temel-ingiltere-yolcusu

2012-2013 eğitim - öğretim yılında dünya çapında bu projeyi gerçekleştiren tek Türk okulu olan Trabzon Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi, uluslararası ticareti kendi ürettikleri ürünlerin tanıtım ve satışını Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde açtıkları stant ile gerçekleştiriyor. 19-20 Ocak günlerinde AVM’den temin edilen ürünlerden elde edilen gelir ile öğrencilerin proje kapsamında ortak çalıştıkları Kimberly School/ Nothingham ürünleri satın alınacak, bu sayede öğrenciler hem ithalat hem de ihracat yapma olanağı bulacak.

Proje kapsamında tasarlanan ürüne öğrencilerin hazırladığı konsept ‘Temel İngiltere Yolcusu’ başlığı ile yansıtılıyor. Öğrenciler tarafından üretilen Trabzonspor formalı Temel figürü satışından elde edilen gelir ile Kimberly School’un talebi üzerine Chelsea, Manchester U, Liverpool gibi 5 takımın figürlerinin üretimi gerçekleştirilecek, sonrasında bu ürünler ihraç edilecek.

Bu projeye destek olarak ev sahipliği yapan Varlıbaş Alışveriş Merkezi Pazarlama Müdürü Özge Banur Köse, “Perakende sektörünü gelecekte de canlı tutacak olan gençlerimize her zaman destek olmaya devam edeceğiz” diyerek ekibin Nisan ayında projenin devamı niteliğinde gerçekleştirecekleri faaliyetlerde de ev sahipliği yapacaklarının müjdesini verdi. Standı Milli Eğitim Şube Müdürleri Tahsin Kalaycı ve Mustafa Yol ile Okul Müdürü Orhan Genç ziyaret ederken, figür ürün AVM ziyaretçilerinin de büyük ilgisini topladı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive