Taurus AVM'de sinema keyfi

Taurus AVM, Türkiye'nin ilk çizgi sinema film kahramanı Ayas'ı minik ziyaretçileriyle buluşturacak

Eklenme Tarihi : 28 Kasım 2013 Perşembe
taurus-avmde-sinema-keyfi

"Pepee"yi çizgi film dünyasına kazandıran Düşyeri ve Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) işbirliğiyle hayata geçirilen Türkiye’nin ilk uzun metraj çizgi sinema kahramanı olan Ayas, Taurus'da hayranlarıyla buluşacak.

Taurus AVM’de çocuklar Türkiye'nin ilk çizgi sinema kahramanı Ayas ile eğlenip, "Şimdi çocuk olmak" atölyesinde yeteneklerini sergileyecek. Taurus AVM'ye gelen çocuklar, 1 Aralık Pazar günü saat 14.00'de Ayas ile AVM içerisinde gezip fotoğraf çektirme fırsatı bulacak. Çocuklar, Ayas'la beraber AVM içerisinde gezdikten sonra Cinemarina salonunda şarkılar söyleyip, oyunlar oynayacak. Ayas'ın  film gösterimiyse aynı gün saat 16.00’da Cinemarine'de başlayacak.

Altı yaşındaki Ayas'ın başından geçen maceraları konu alan filmde, Ayas'ın akrabalarıyla dolu apartmanda ve İstanbul sokaklarında yaşadığı eğlenceli maceraları beyaz perdeye yansıtılıyor.

Çocuklar yeteneklerini sergileyecek
Taurus, çocuklara keyifli vakit geçirmek için farklı etkinlikleri de bünyesinde barındırıyor.
Çocukların yeteneklerini keşfetmek için "Şimdi çocuk olmak atölyesi"ni kuran Taurus, bu hafta sonu "Deniz kabuğu boyuyorum" ve  "Küçük meleğim" etkinlikleriyle minik ziyaretçilere eğlenirken öğrenme imkânı sunuyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive