Taurus 1’inci yaşını kutluyor

Eğlencenin adresi Taurus AVM hem yaş gününü hem de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı görkemli bir şekilde kutlamaya hazırlanıyor

Eklenme Tarihi : 21 Ekim 2014 Salı
taurus-1inci-yasini-kutluyor

AVM Partners tarafından yönetilen ve kısa sürede herkesin AVM’si olarak bilinen Taurus 1’inci yaşını karnaval havasında kutlayacak. Geçtiğimiz yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında ziyaretçi akınına uğrayan Taurus AVM, ilk yaş gününde yine farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Ankaralılara 29 Ekim haftası boyunca bayram coşkusunu yaşatacak Taurus AVM etkinliklerine “Flashmob” gösterisi ile başlayacak. Saniyeler içinde kıyafet değiştirerek izleyenleri şaşkına çeviren “Quick Change Act” 29-30 Ekim günleri arasında ziyaretçilerle buluşacak. Büyük küçük herkesi büyüleyecek Taurus karnavalı, 1-2 Kasım gününde “Bubble Show” ve “Clown Art Sirk Korteji” ile devam edecek.

Şimdiden Ankaralıların merakla beklediği birinci yaş kutlamaları hafta boyunca sürecek. Karnaval boyunca ziyaretçilerini müziğe doyuracak “Müzikal Bando”nun performans sergileyeceği Taurus AVM, sürpriz hediyeler de dağıtacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive