Talih kuşu Carrefour Bursa AVM'de

Alışveriş Merkezi yönetimi hizmeti veren Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, alışveriş yaptıkça puan kazandıran Shop&Win kart sahibi müşterilerinin 150 TL ve üzeri alışverişine 1 adet çeyrek Milli Piyango bileti armağan ediyor

Eklenme Tarihi : 09 Aralık 2013 Pazartesi
talih-kusu-carrefour-bursa-avmde

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, yılbaşına özel kampanya düzenliyor. 15-31 Aralık günleri arasında Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nden tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ve Shop&Win kartı sahibi ziyaretçiler Milli Piyango bileti kazanıyor.

Carrefour Bursa AVM, bin 900 metrekarelik bowling salonu ve bin 500 koltuk kapasiteli 6 salonlu sinemasıyla Bursa’da alışveriş ve eğlenceyi bir araya getiriyor.

2011’den beri yenilenen yüzüyle Bursalılara hizmet vermeye devam eden Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 100 bin metrekare alan üzerine kurulu yapısı ve 10 bin metrekarelik alana sahip CarrefourSA Hipermarket ile Teknosa, Bimeks, Koçtaş, Yataş, Flo, Koton, LCW, DeFacto, Joker gibi büyük mağazaların yanı sıra yerli ve yabancı 131 markaya, Bursa’daki çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında yer veriyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive