Survivor Turabi Cüneyt Arkın gibi olmak istiyor

2014 yılında kazandığı şampiyonluğun ardından 2015'te de Survivor All Star Şampiyonu olmayı başaran Turabi Çamkıran, Banu Noyan organizasyonuyla Afyon'un gözde alışveriş merkezi Park Afyon AVM'de sevenleriyle bir araya geldi

Eklenme Tarihi : 10 Kasım 2015 Salı
survivor-turabi-cuneyt-arkin-gibi-olmak-istiyor

Önceki gün gerçekleşen etkinlikte hayranlarıyla buluşan Turabi, hem sevenlerinin sorularını yanıtladı hem de imza dağıttı. Organizasyondan saatler önce AVM'ye gelen binlerce kişi Turabi'yi karşılarında görünce çığlık çığlığa bağırmaya başladı.


Bu sevginin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen Turabi, imza günlerinde izdiham yaşanmasıyla ilgili şöyle konuştu: “Birilerine göre gıcık biri olabilirim ama sevenlerim de tam sever.” dedi. Kendisini sevmeyenler olduğunu da dile getiren Turabi: “Yapamadıklarını yaptığım, sahip olamadıkları gücü bende gördükleri için bana gıcık oluyorlar. Birçoğu da hayatı boyunca çalışıp yapamadığı vücudu bende görüyor ve sinirleniyor. Oysa ben bunu oturduğum yerden yapmıyorum ter döküyorum. Emek veriyorum herkes uyurken ben çalışıyorum.” dedi.

 

Samimi açıklamalarına devam eden Turabi, şarkıcılık teklifi aldığını da ilk kez açıkladı. Ayla Algan'dan oyunculuk dersleri alan Turabi: “Sinema filmi projem var ama Kösem Sultan'da oynamayı çok isterim. Sinemada ise Cüneyt Arkın gibi aksiyon filmlerinde oynamak istiyorum.” dedi.

 

Hayranlarıyla bol bol selfie çektiren Turabi, Park Afyon AVM Müdürü Kemal Baştürk'ün davetiyle konuklarla bowling oynadı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive