Spine Tower’ın yeni lezzet noktası Çıtır Usta

Maslak bölgesinin çekim merkezi Spine Tower “B1 Katı”, yeni açılan mekanlarla genişliyor, farklı lezzetler “B1 Katı”nda buluşuyor. Geleneksel Türk damak tadına uygun menüsüyle Çıtır Usta, Spine Tower “B1 Katı”nın en yeni lezzet noktası oldu

Eklenme Tarihi : 25 Kasım 2015 Çarşamba
spine-towerin-yeni-lezzet-noktasi-citir-usta

Geleneksel Türk damak tadına uygun menüsüyle Atilla Külekçioğlu’nun Çıtır Usta’sı “B1 Katı”nda 127 metrekare genişliğinde, ferah bir mekanda hizmet verecek. Menüsündeki farklı malzemelerle hazırlanan pide çeşitleri ve lahmacunuyla tanınan Çıtır Usta, çorba, salata, ızgara ve kebap çeşitleri de sunuyor. Çok yakında Çıtır Usta’nın telefonla siparişler için motor kurye (delivery) hizmeti de başlayacak.


Vitaminmania da pek yakında Spine Tower B1 Katı’nda
Farklı ve sağlıklı çeşitleriyle Vitaminmania da pek yakında Spine Tower “B1 Katı”nda açılacak. Maslak’taki sağlıklı beslenme meraklılarının yüzünü güldürecek Vitaminmania, taze ve anında hazırlanan ürünlerden oluşan menüsüyle öne çıkıyor. Hakan Yıldırım ve Ozan Aydemir’in markası Vitaminmania’da egzotik meyve suları, kişiye özel ve anında hazırlanan detox içecekler, smoothie çeşitleri, meyve salataları, salatalar ve hafif ve lezzetli makarna çeşitlerinin yanı sıra Vitaminmania’nın meşhur cheesecakeleri de yer alacak. Vitaminmania’nın da telefonla siparişler için motor kurye (delivery) hizmeti olacak.


Spine Tower Ticari Alanlar AŞ Leasing & Satış Müdürü Rabia Sarı, yeni mekân kiralamalarına hızla devam ettiklerini söylerken Spine Tower Yönetim AŞ Genel Müdürü Mert Çakır’sa: “Spine Tower ‘B1 Katı’ Maslak’ın çekim merkezi olmasının yanında sunduğu diğer hizmetlerle de ‘Çözüm Merkezi’ oluyor.” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive