Sosyal medyanın romantik fenomeni İzmirlilerle buluşacak

Sosyal medyada duygu dolu paylaşımlarıyla fenomen olan yazar Arda Erel, İzmirli hayranlarıyla ilk kez Optimum’da buluşacak. Kalemini ustalıkla kullanan Arda Erel, ilk kitabı Senin İçin’in imza gününde, takipçileri ile bir araya gelecek

Eklenme Tarihi : 04 Şubat 2016 Perşembe
sosyal-medyanin-romantik-fenomeni-izmirlilerle-bulusacak

İlk kitabı en çok satanlar listesinde yer alan sosyal medyada paylaşımlarıyla beğeni rekoru kıran fenomen Arda Erel, 7 Şubat Pazar günü saat 16.00’da İzmirli sevenleri ile buluşacak. Optimum’da düzenlenecek imza günü öncesinde gerçekleşecek söyleşinin moderatörlüğünü ise ünlü astrolog Hande Kazanova yapacak. Aşka bakış açısını paylaştığı sosyal medyada milyonlarca takipçisiyle rekor kıran Arda Erel, duygularını bu kez okurları ile yüz yüze paylaşacak, hayranları için kitabını imzalayıp onlarla fotoğraf çektirecek.


Arda Erel, Optimum Outlet’te gerçekleştirilecek söyleşide hem sosyal medya macerasın hem de aşka ve ilişkilere yönelik duygularını sevenleri ile paylaşacak. İçinden gelenleri sosyal medyada paylaşmaya başladıktan sonra takipçisi bir milyon gibi ulaşılması zor bir rakama erişen Arda Erel en güzel yazılarını ilk kitabı “Senin İçin” de derledi. 21 yaşındaki Arda Erel’in yazıları pek çok ünlü sanatçının kendi sosyal medya hesabında paylaşması da dikkatleri çekiyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive