Soner Sarıkabadayı Mersinlilerle buluşacak

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi 22 Eylül Cumartesi günü misafirlerine Mersinli sanatçı Soner Sarıkabadayı ile unutulmaz bir gece yaşatmayı hedefliyor

Eklenme Tarihi : 20 Eylül 2012 Perşembe
soner-sarikabadayi-mersinlilerle-bulusacak

Türk pop müziği sanatçısı, besteci, söz yazarı Soner Sarıkabadayı 22 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’de Palm City Mersin AVM’de sahne alacak. Çocukluk ve gençlik yıllarını Mersin’de geçiren ünlü sanatçı, Palm City Mersin’deki konseriyle ilk kez Mersinlilerle buluşacak.

Sanatçı alışveriş merkezindeki konserinde sevilen parçalarını ve son albümü 2012 Trio’dan da şarkılar seslendirecek. Soner Sarıkabadayı, konserde seslendireceği kendi şarkılarının yanı sıra Demet Akalın, Murat Boz, Sertap Erener ve Murat Dalkılıç gibi Türk Pop Müziği’nin ünlü sanatçılarına verdiği unutulmaz parçaları da Mersinliler ile birlikte söyleyecek.

Dört yaşındayken ailesi ile birlikte Mersin’e gelen Soner Sarıkabadayı, İstanbul’da üniversite serüveni başlayana kadar Mersin’de yaşadı. Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nde okurken gitar dersleri almaya başlayan Sarıkabadayı, üniversite sınavına tekrar girerek aynı üniversitenin Sanat ve Tasarım Fakültesi Klasik Gitar Bölümü’nü kazandı.

2001 yılında “Kara” adlı ilk albümü çıkaran sanatçı, sırasıyla Buz, Pas, Sadem, Seveni Arıyorum, İtiraz ve Tuzlu Su adlı albümlere imza attı. Sevilen sanatçı bu yıl da 2012 Trio albümü ile müzikseverlerle buluştu. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive