Sömestr keyfi Optimum Outlet İstanbul’da

Optimum Outlet İstanbul bu yarıyıl tatilinde çocuklara özel etkinlikler düzenleyecek

Eklenme Tarihi : 16 Ocak 2014 Perşembe
somestr-keyfi-optimum-outlet-istanbulda

Optimum Outlet İstanbul, çocuklar için sömestr boyunca saat 15.00 ile 17.00 arasında etkinlikler düzenleyecek. Tatil boyunca Optimum’da gerçekleştirilecek olan etkinlikler, çocukları eğlendirirken eğitici ve öğretici aktivitelerde gerçekleştirecek.

İlgi duydukları konulara göre değişik alanlarda gerçekleştirilecek olan atölye çalışmalarında çocuklar, yepyeni keşifler de yaşayacak. Mutfak işlerine meraklı küçükler Kurabiye ve Cup Cake Süsleme Atölyesi’nde maharetlerini sergilerken, geleceğin bilim insanları ise Kuru Buz Bilim Gösterisi, Çılgın Karışımlar, Eğlenceli Asitler, Hava Mucitleri ve Renkler Dünyası Bilim Atölyesi çalışmalarıyla, yeni keşiflere yelken açacak. Sanata ve tasarıma meraklı olan küçükler Boyalarla Şekilgeç, Venedik Maskları ve Şapka Süsleme, Geri Dönüşüm, Mıknatıslı Pano, İllüzyon Atölyesi ve Show etkinliklerinde de hayal dünyalarının sınırlarını zorlayacak.

24 -31 Ocak günleri arasında hafta içi günlerde karnesiyle Optimum Outlet İstanbul’un danışma bankosuna giden öğrencilere sürpriz karne hediyeleri de dağıtılacak. Buz pisti, 5D sinema, eğlence ve oyun alanlarına ücretsiz biletin yanı sıra çizgi film DVD’leri ve hikâye kitabı gibi sürpriz hediyeler çocukları bekleyecek.

Optimum Outlet İstanbul’da ayrıca 6 Şubat Perşembe günü PS4 Turnuvası da düzenlenecek. PS4 meraklıları için saat 13.00 ile 20.00 arasında düzenlenecek olan turnuva, büyük çekişmelere sahne olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive