Sohbetler Ekim ayında da devam ediyor

Eylül ayında “Okula Dönüş” konseptiyle başlayan Agora Sohbetleri, Ekim ayında da farklı konu ve konuklarıyla Agora Alışveriş Merkezi’nde devam ediyor

Eklenme Tarihi : 04 Ekim 2013 Cuma
sohbetler-ekim-ayinda-da-devam-ediyor

Geçtiğimiz ay okulların açılmasıyla ilgili olarak okul öncesi psikoloji, çocuk sağlığı ve beslenmesi konularında uzman görüş ve önerileri alan Agora Sohbetleri ziyaretçileri, Ekim ayı içerisinde de faklı konularda uzman konuklarla buluşuyor.

Agora Sohbetleri’nin Ekim ayı konukları, bugün (4 Ekim) Ege Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Bülent Semerci ve Ege Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Burak Turna, 11 Ekim’de Psikolog Gül Çelik ve Uzman Psikolog Özlem Demirci, 25 Ekim’de Orijinal Yoga Sistemi Eğitmeni Dilşen Oktay olacak.

Agora’da üroloji günleri
Ekim ayının ilk konusu “Avrupa Üroloji Günleri” kapsamında bugün Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nın halka yönelik bilinçlendirme semineri olan “Prostat Hastalıkları” olacak.  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Bülent Semerci ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Burak Turna tarafından verilecek olan “Üroloji Hastalıkları” konulu seminerde, ziyaretçiler konu hakkında bilgilendirilecek.

“Üroloji Hastalıkları” konulu sohbet bugün saat 16.00’da A Blok aktivite alanında gerçekleşiyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive