Sibel Can Beylikdüzü Migros’u salladı

Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi 17’nci yaşını Sibel Can konseriyle kutladı

Eklenme Tarihi : 16 Eylül 2014 Salı
sibel-can-beylikduzu-migrosu-salladi

50 bini aşkın kişinin izlediği konserde ünlü sanatçı hayranlarının tüm şarkılara eşlik etmesiyle hüzünlendi ve hayatta bundan daha büyük bir mutluluk var mı? diyerek 1 saat sürmesi beklenen konserini uzatarak 2,5 saat sahnede kaldı.

Banu Noyan Event Office’in organizasyonunu gerçekleştirdiği ve sanatçının dev orkestrasıyla sahne aldığı konserde Sibel Can, en popüler şarkılarının yanı sıra yeni albümü “Galata”dan şarkılar ve Türk Sanat Müziği’nin dilden dile dolaşan eserlerini de seslendirdi.

Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi’nin konuklarına 17’nci yıl hediyesi olarak verdiği Mercedes marka aracı kazanan talihlinin anahtarını ailenin minik kızına teslim eden Sibel Can, “Kazasız belasız ailece kullanın” temennisinde bulundu. Sahneye gelen Alışveriş Merkezi Müdürü Hande Seçilmiş, sanatçıya “Sizi burada o kadar çok görmek istediler ki; bizler de hiç düşünmeden sizi davet ettik” diyerek teşekkür çiçeğini takdim etti.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ece Türkiye ışıklarını yakmasıyla Beylikdüzü aydınlandı “İşte hayatımız hep böyle aydınlık olsun ve huzur dolu olsun güzel günlerde buluşmak dileğiyle” diyerek tüm izleyenlerine teşekkür ederek sahneden ayrıldı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive