Sevgililer aşkın zirvesinde buluşacak

Çocuk, genç, yetişkin demeden Pendorya’ya giden tüm ziyaretçiler Tırmanma Duvarı'nın tadını doyasıya yaşadı. Şimdi ise sıra sevgililerde

Eklenme Tarihi : 12 Şubat 2016 Cuma
sevgililer-askin-zirvesinde-bulusacak

“Hediyeli bir dünya” sloganıyla ziyaretçilerine kapılarını açan Pendorya AVM, Sevgililer Günü'ne özel bir etkinliği hayata geçirmeye hazırlanıyor. 14 Şubat'ta aşkın zirvesinde buluşmak isteyen tüm çiftler; AVM'de kurulan Tırmanma Duvarı'nda yarışarak; farklı bir heyecan yaşayacak.


Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırlanan etkinliğe; 50 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm çiftler katılım sağlayabilecek. 14 Şubat günü saat 13.00-14.00 arasında alışveriş fişleri ile kayıtlarını yaptıran çiftler için kıyasıya mücadele 15.00’de başlayacak ve birbirinden güzel ödüllerin sahipleri olacak. Birinci olan çifte hafta sonu tatili; ikinci olan çifte hediye çeki, üçüncü olan çifte ise akşam yemeği gibi ödüllerin yer aldığı etkinlikte; çiftler zirveye en kısa sürede ulaşmak için birbirleriyle yarışacak. Eğlencenin doyasıya yaşanacağı yarışma, toplamda bir saat sürecek ve 15.30’da yapılacak ödül töreni ile ödüller sahiplerini bulacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive