Şehzade Mustafa My Forum’da "küçük ninja" oldu

Marmara Forum içinde yer alan eğlence stüdyosu MyForum, Muhteşem Yüzyıl dizisinde şehzade Mustafa’nın çocukluğunu oynayan Yusuf Berkan Demirbağ’ı ağırladı. Yusuf Berkan, eğlence stüdyosunda "ninja savaşçısı" olup, meyvelerle savaştı

Eklenme Tarihi : 02 Kasım 2012 Cuma
sehzade-mustafa-my-forumda-kucuk-ninja-oldu

MyForum Greenbox ile misafirlerini maceradan maceraya sürüklemeye devam ediyor. Winx kızları, Marmara Forum’un eğlence stüdyosu olan My Forum’da minik perileri bekliyor.

Son yılların en sevilen çizgi kahramanları olan Bloom, Stella, Flora ve diğer Winx perileriyle birlikte dans etmek isteyen çocuklara Marmara Forum’un eğlence stüdyosu olan My Forum, greenbox ile çok özel bir fırsat sunuyor. Çocuklar greenbox stüdyosunda dans ediyor, bu eğlenceli görüntüler yıllar boyunca saklanacak hoş bir anıya dönüştürülüyor.

Diğer taraftan futbol dünyasının efsane yıldızı Luis Figo da, Marmara Forum’un eğlence stüdyosu My Forum’da futbolsever minikleri bekliyor. Futbola meraklı çocuklar, My Forum’un greenbox stüdyosunda Figo ile paslaşabilir, trübünleri ayağa kaldıracak bir gole imza atabilir, bu keyifli anıyı yıllar boyunca saklayabilirler.

 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive