Satrancın kalbi Capacity AVM’de atacak

Capacity Alışveriş Merkezi, ikinci satranç turnuvası ile satranç severleri buluşturacak

Eklenme Tarihi : 20 Mayıs 2016 Cuma
satrancin-kalbi-capacity-avmde-atacak

 

Kusursuz ve güçlü marka karması, cafe ve restoranları, eğlence noktaları yanı sıra imza attığı muhteşem organizasyonlar ile alışveriş dünyasında fark yaratan Capacity, imza attığı etkinliklerle de yaşamın merkezi olmayı sürdürüyor.


“Kırılmak yok, iyi olan kazansın” sloganıyla, Türkiye Satranç Federasyonu İstanbul Satranç İl Temsilciliği işbirliğinde, 28-29 Mayıs tarihleri arasında, ikincisi düzenlenecek satranç turnuvasında, profesyonel sporcular, Capacity’de kazanmak için kıyasıya yarışacak. Turnuva, 10.30- 18.00 saatleri arasında Capacity Alışveriş Merkezi’nin B1 katı havuz alanında gerçekleşecek. Turnuvaya katılan tüm sporcular, Capacity tarafından özel olarak tasarlanmış Satranç Takımı hediyelerinin sahibi olacak.


Turnuvada ilk 3’e çok özel hediyeler
Turnuvada ilk 3’e girenleri, dijital çağın vazgeçilmezlerinden oluşan sürpriz hediyeler bekliyor. Capacity Samsung Mağazası hediye sponsorluğunda Turnuvanın 1’incisi Samsung J5 telefon, 2’incisi Samsung J2 telefon, 3’üncüsü Samsung TAB3 tablet kazanacak. Turnuva kayıtları, www.istanbul.tsf.org.tr adresinden online olarak yapılabilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive