Sanko Park obeziteye karşı savaş açıyor

23 Ekim 2013 Çarşamba

Nestlé Pure Life'ın "Obeziteye Karşı Hareket Zamanı" kampanyasının yüzü Pınar Altuğ ve kampanyaya destek veren beslenme ve diyet uzmanı Banu Kazanç, 27 Ekim Pazar günü Sankopark AVM'de ziyaretçilerle buluşacak

sanko-park-obeziteye-karsi-savas-aciyor

Sanko Park, obeziteyle mücadele etmek için etkinlik düzenliyor. Etkinlikte, diyet ve beslenme uzmanı Banu Kazanç obeziteyle mücadelede nasıl beslenmek gerektiğini anlatırken, ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ Atacan sağlıklı yaşam ve yeterli su tüketimi konusunda bilgi paylaşacak. Bunun yanı sıra spor eğitmeni Tuğba Hatun Buyurucu’ysa tüm katılımcılara gün boyu uygulayabilecekleri basit hareketler gösterip katılımcılarla birlikte spor yapacak.

Nestlé Pure Life, obeziteyle mücadelede su içmenin, hareket etmenin, sağlıklı beslenmenin önemi konusunda kamuoyunu bilinçlendirmek amacıyla başlattığı projenin etkinliğinde, katılımcılara pilates bantları hediye ederek evlerinde, iş yerlerinde kolay uygulayabilecekleri hareketler gösterecek.

Etkinlikte aynı zamanda, katılımcıların kas ve yağ ölçümleri yapılarak, beslenme önerileri paylaşılacak. Nestle ve Sanko Park işbirliğiyle gerçekleşecek etkinlik Sanko Park ana atriumda saat 16.00’da gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor