Sanko Park, marka karmasını güçlendiriyor

Sanko Park AVM aralarında H&M, Fabrika, Network, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs ve Marks&Spencer’in de bulunduğu markalarına, pizza zinciri Dominos’u da ekledi

Eklenme Tarihi : 07 Ağustos 2013 Çarşamba
sanko-park-marka-karmasini-guclendiriyor

Türkiye’de “restoran konseptine” sahip ilk Dominos, Sanko Park’ta tüketicisiyle buluştu. Dominos, alışveriş merkezleri içerisinde terası, restoran konsepti, hafta sonu çocuk oyun bölümü ve 100 kişilik oturma alanı uygulamasını, Türkiye'deki ilk kez Sanko Park'ta gerçekleştiriyor.

Yıllardır Sanko Park’ta yer almak istediklerini belirten Dominos yetkilileri, Sanko Park’ın müşteri kitlesi, mimari yapısı ve marka karmasıyla hem Gaziantep'e hem de bölgeye kattığı değerin bir parçası olmaktan memnuniyet duyacaklarını iletti.

Sanko Park AVM Genel Müdürü Ali Günaçar da aylık yaklaşık 1 milyon ziyaretçiye sahip olduklarını, zengin marka karmasıyla marklara ve tüketiciye ortak buluşma alanı sunarken, Gaziantep’in ekonomik yaşamına olduğu kadar, değişik etkinliklerle sosyal yaşamına da katkı sunduklarını söyledi.

Günaçar, Sanko Park’ta kiralamada yüzde 97 doluluk oranı ile hizmet verdiklerine dikkati çekerek, marka karmasına ve kaliteyi arayan tüketicilere hizmet vermekten mutluluk duyduklarını kaydetti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive